Погода, Новости, загрузка...
Суд зобов"язав батьків Жанни Фріске повернути 21 мільйон рублів
20.05.2017 05:40
Питання з грошима, які збиралися на лікування співачки і актриси Жанни Фріске, до сих пір не вирішено, повідомляє tochka.net. Тільки недавно з'ясувалося, що пожертвування, які збиралися за допомогою Російського фонду допомоги були зняті мамою Фріске. Але, на думку представників Русфонду, мама Фріске не могла витратити на лікування дочки за два тижні до її смерті більше 21 млн рублів.

Відбувся суд, де було вирішено Перовським районним судом Москви, що родичі Фріске повинні повернути Русфонду суму в розмірі 21,6 мільйона рублів. Про це повідомляють російські журналісти. Окрім вищезгаданої суми, батьки Фріске повинні заплатити держмито в розмірі 60 тисяч рублів.

d096d0b0d0bdd0bdd0b0_d0a4d180d0b8d181d0bad0b5_2.jpg (26.43 Kb)

Також журналісти повідомляють, що мама Фріске була відсутня на суді в зв'язку з проблемами зі здоров'ям. Рішення про те, що сума в розмірі 21,6 мільйона рублів повинна бути повернута в фонд згідно з договором пожертви, було озвучено представнику сім'ї Фріске.

Відзначимо, що на лікування Жанни Фріске було зібрано 25 млн рублів. З них менша сума була витрачена на лікування. Тільки артистку так і не вдалося врятувати. Після смерті Фріске досі проходять судові розгляди з приводу грошових пожертвувань, права батьків Фріске спілкуватися з сином співачки, а також міжусобиці Дмитра Шепелева і батька Фріске.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


 Поделитесь статьей с друзьями
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить