Погода, Новости, загрузка...
Евеліна Бльоданс віддала сина екс-чоловіку
16.09.2017 07:30
Російська телеведуча та актриса Евеліна Бльоданс цього тижня опинилася "під прицілом" уваги шанувальників, оголосивши, що вона та Олександр Сьомін розійшлися ще рік тому, а зараз дооформлюють розлучення офіційно.

Мережею одразу почали ширитися чутки про те, що Сьомін забирає від екс-дружини та сина Семена майно, залишає їх без засобів до існування - окрім всього, хлопчик має синдром Дауна, і навіть після того як Евеліна кілька разів дала інтерв'ю і наголосила, що з екс-чоловіком залишається друзями і ніяких майнових суперечок вони не ведуть, шанувальники не заспокоїлись.

Днями пара вирішила відповісти "хейтерам". Евеліна та Олександр зняли коротке відео, в якому обіграли тему свого розставання. На кадрах, що з'явилися на сторінці Семена Сьоміна в Інстаграмі, Евеліна і Олександр передають один одному сина. Спочатку хлопчик йде з мамою під сентиментальну музику, а потім його забирає батько.

"Спецоперація", - такими словами Бледанс і Сьомін підписали ролик.

Шанувальники з гумором сприйняли такий допис, хоча чимало все ще критикують Сьоміна за те, що він пішов від дружини та сина.

Допис, поширений Александр Сёмин (@semensemin)


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 Поделитесь статьей с друзьями
 

Добавить комментарий