Погода, Новости, загрузка...
Стало відомо, хто замінить Марину Леончук у ранковому шоу
16.09.2017 08:10
Марина Леончук, яка разом із Анатолієм Анатолічем бажала глядачам телеканалу "1+1" доброго ранку, нещодавно покинула канал і довший час шанувальники "Сніданку" не знали і навіть не могли здогадатися, хто ж замінить яскраву журналістку?

Днями нову ведучу, яка вже 19 вересня приєднається до команди "Сніданку з 1+1" оголосили на сайті телеканалу - нею стане 30-річна Неля Шовкопляс.

Нова ведуча родом з Харківщини, за фахом – економіст-маркетолог.

"Я захоплююся тими жінками, які успішно поєднують материнство та саморозвиток, живучи за принципом "Щаслива мама – щасливі всі". Але до недавнього часу у мене самої так не виходило, – розповідає Неля Шовкопляс. – Я обожнюю програму "Сніданок з 1+1" і часто уявляла себе в ролі ведучої цього проекту. Кілька років тому навіть загадала таке бажання, написавши його на аркуші. Але я і подумати не могла, що дуже скоро мені випаде такий шанс – стати частиною цього проекту".

b8a9353a2dfdebbb9d54b04c1d986d22_1.jpeg (22.79 Kb)

Неля – випускниця Вищої школи Media&Production, і цієї весни вона закінчила курс "Ведуча розважального шоу". Після того, як виникло питання, хто ж замінить Марину, керівництво згадало про амбіційну випускницю.

"Звичайно, спочатку ми шукали людину з досвідом роботи у кадрі. Ми розглянули величезну кількість ведучих, і вже майже в момент відчаю я згадала про свою студентку Нелю. Ще під час навчання вона запам'яталася нестандартним підходом до всього, що робить, та невичерпним оптимізмом, – коментує Юлія Жмакіна. – Я запросила її на проби, і результат перевершив всі мої очікування. Невимушена Неля з легкістю зачарувала всіх навколо і змусила сміятися наших ведучих. У ній багато щирості та доброти – це те, що в крамниці не купиш. А решті можна навчитися. Мені здається, поява Нелі освіжить ситуацію на ринку ведучих".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 Поделитесь статьей с друзьями
 

Добавить комментарий