Погода, Новости, загрузка...
Чому донька Віри Брежнєвої переїхала у Каліфорнію?
14.02.2018 20:14
3207_33.jpg (34.29 Kb)

Зіркова мама Віра Брежнєва, яка нещодавно відсвяткувала 36-тий день народження, поділилася з шанувальниками розповіддю про те, чому її 17-річна донька Соня Кіперман переїхала у США.

Так, дівчинка "рвонула" закордон після нового року, покинувши школу та київських друзів.

"Соня дуже серйозно ставиться до навчання. І мені радісно, ​​що вона усвідомлює: це потрібно для неї самої. Раніше, років до 14, вона швидше за робила мені послугу. Приблизно в тому віці у нас з нею якось відбулася розмова: "Ти можеш не вчитися, якщо вчишся, тільки щоб мені було спокійніше. Мені це не потрібно. Ти вільна робити все, що хочеш - це твоє життя, ти вже доросла людина. Але ти повинна розуміти, що за таким рішенням піде то-то і те-то". Тоді вона задумалася і зробила висновок: щоб досягти мети, їй потрібні знання", - розповідає зіркова мама.

Соня хоче пов'язати своє життя з кінематографом, однак, навіть якщо вона поміняє рішення, Віра вважає, що це їй допоможе. "Я допомагаю їй самореалізуватися. Навіть якщо у неї з роками зміниться бачення, все одно вона отримає хороший бекграунд і зможе вибрати собі професію до душі", - підсумувала Брежнєва.

3520_22.jpg (34.59 Kb)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


 Поделитесь статьей с друзьями
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить