Погода, Новости, загрузка...
Неочікувано: Антін Мухарський заявив, що покидає Україну
14.02.2018 23:37
3782_am6.jpg (10.8 Kb)

Відомий український плут Антін Мухарський, якого останнім часом шанувальники більше знають не за творчість, а через скандал з екс-дружиною Сніжаною Єгоровою та війною через аліменти, заявив, що виїжджає з України.

Допис був опублікований пізно ввечері 14 лютого на сторінці виконавця і Антін наголосив на двох причинах, які змусили його покинути країну: закон стосовно аліментів та неповага до українських виконавців.

"Я до останніх хвилин свого перебування в Україні, чекав і вірив у те, що мене почують ті можновладці, до яких я звертався особисто і на яких покладено відповідальність за дотримання законності в цій країні. Я писав відкриті листи Представнику Президента у Верховній раді Ірині Луценко і міністру юстиції Павлу Петренку, я звертався з офіційними заявами до всіх можливих інституцій, які опікуються дотриманням справедливого судочинства в Україні. Я намагався викласти свою позицію у незаангажованих ЗМІ, але потоки брехливої інформації, яку виливали на мене бульварні видання та телеканали були геть не співставними з моїми ресурсами — людини-митця, що намагалася знайти справедливість там, де її годі й шукати", - пише Антін.

Артист розповідає: на утримання дітей він повинен щомісячно видавати більше 20 тисяч гривень. "Я не можу заробити такі гроші у країні, де йде війна, де українським артистам (на відміну від проросійських колег або тих, що користуються російською мовою) платять в рази менше. Але я принципово не буду повертатися на російськомовні пасовиська. Я не можу добитися правди у судах, я не можу бачити дітей, я не можу жити у країні, де найвищі державні чини оббріхують і водять за носа простих українців, я не можу достукатись до брехливих журналістів, аби вони не ширили наклепи... ", - пише музыкант і запевняє - ще повернеться в Україну.

3764_am5.jpg (16.78 Kb)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


 Поделитесь статьей с друзьями
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить