Погода, Новости, загрузка...
Ані Лорак з фурором повернулася до Києва та влаштувала концерт (ФОТО)
14.11.2017 23:20
Скандально відома українська співачка Ані Лорак, яка мешкає на території Росії, незважаючи на складні політичні відносини двох країн, підтримує тамтешню владу, напередодні виступила на концерті у Києві. Поки у одних українців виникло запитання на тему як зірку взагалі пустили через кордон, шанувальники влаштували Кароліні овації і не відпускали зі сцени.

Ані Лорак заспівала пісню "Ти ще любиш" на концерті в честь 15-річчя FREEDOM BALLET, який відбувся 14 листопада у палаці "Україна".

"Дорогі друзі, сьогодні сльози заважають говорити... За ці 5 років разом ми об'їхали 12 країн, 180 міст і провели в дорозі більше 300 тисяч кілометрів. Ми дали 398 шоу, для більш ніж 1 мільйона глядачів. На прем'єрних концертах на сцені виступали 196 осіб, а гастрольна команда в турах склала 35 осіб. І кожен з цих людей, кожен з мільйону глядачів став рідним і близьким. І мені дуже шкода прощатися... Дуже шкода говорити «прощай» шоу «Кароліна», яке стало частиною нашого життя. І як би мені не було важко говорити, але з 3 по 13 листопада пройшли фінальні концерти шоу «Кароліна» і ми говоримо «до побачення» святу довжиною в 5 років. Але сказавши «прощай» шоу «Кароліна», ми вітаємо нове шоу - Diva! Вся команда кинула сили на підготовку чудового, високоякісного концерту, з неймовірною енергією музики. Уже 16 лютого в Мінську ви почуєте улюблені пісні і абсолютно нові композиції. Шоу Diva обіцяє перевершити все, що було створено в шоу-бізнесі до цього. Так що до швидкої, нової зустрічі!", - заявила зірка шанувальникам.

1_3395.jpg (13.43 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 Поделитесь статьей с друзьями
 

Добавить комментарий